Election

नवलपरासीको प्रतापपुर गाउँपालिकाको ताजा अपडेट


प्रमुख-मेयर पद को लागि
6008

नेपाली कांग्रेस रुख

2995

नेकपा एमाले सुर्य

3808

जनता प्रगतीशिल पार्टी काेदालाे

2062

नेकपा माओवादी केन्द्र

2675

जनता समाजवादी पार्टी छाता

1966

राप्रपा हलाे

205

जनमत पार्टी


उपप्रमुख-उपमेयर पद को लागि
5855

नेपाली कांग्रेस रुख

2724

नेकपा एमाले सुर्य

4209

जनता प्रगतीशिल पार्टी काेदालाे

2086

नेकपा माओवादी केन्द्र

2223

जनता समाजवादी पार्टी छाता

2157

राप्रपा हलाे

240

जनमत पार्टी


वडाध्यक्ष पद को लागि

(वडा नम्बर-९)

273

नेपाली कांग्रेस रुख

648

नेकपा एमाले सुर्य

508

जनता प्रगतीशिल पार्टी

195

नेकपा माओवादी केन्द्र हसिंयाहथाैडा 350

583

जनता समाजवादी पार्टी

102

राप्रपा हलाे

19

जनमत पार्टी


(वडा नम्बर-८)

297

नेपाली कांग्रेस

166

नेकपा एमाले

162

जनता प्रगतीशिल पार्टी

476

नेकपा माओवादी केन्द्र सन्ताेष राजभर विजयी

257

जनता समाजवादी पार्टी

17

राप्रपा हलाे

390

स्वतन्त्र लाैराे चिन्ह

111

स्वतन्त्र आँप चिन्ह


(वडा नम्बर-७)

1030

नेपाली कांग्रेस हरेन्द्र यादव विजयी

28

नेकपा एमाले

360

जनता प्रगतीशिल पार्टी

240

नेकपा माओवादी केन्द्र

37

जनता समाजवादी पार्टी

848

राप्रपा हलाे


(वडा नम्बर-६)

843

नेपाली कांग्रेस केशव प्रसाद अधिकारी विजयी

163

नेकपा एमाले सुर्य

589

जनता प्रगतीशिल पार्टी कुदालाे

256

नेकपा माओवादी केन्द्र

91

जनता समाजवादी पार्टी छाता

0

राप्रपा हलाे


(वडा नम्बर-५)

28

नेकपा एमाले सुर्य

204

नेपाली कांग्रेस रुख

499

जनता प्रगतीशिल पार्टी काेदालाे

117

नेकपा माओवादी केन्द्र

177

जनता समाजवादी पार्टी छाता

848

राप्रपा रमेश बनिया विजयी


(वडा नम्बर-४)

613

नेकपा एमाले सुर्य

388

नेपाली कांग्रेस रुख

846

जनता प्रगतीशिल पार्टी जन्त्री बरइ विजयी

84

नेकपा माओवादी केन्द्र

346

जनता समाजवादी पार्टी छाता

41

राप्रपा हलाे


(वडा नम्बर-३)

322

नेकपा एमाले ( सुर्य )

771

नेपाली कांग्रेस ऋषिदेव दास पटेल विजयी

591

जनता प्रगतीशिल पार्टी

360

माओवादी

143

जनता समाजवादी पार्टी

415

राप्रपा


(वडा नम्बर-२)

557

नेपाली कांग्रेस रुख

617

नेकपा एमाले सुर्य

40

जनता प्रगतीशिल पार्टी कुदालाे

130

नेकपा माओवादी केन्द्र

106

जनता समाजवादी पार्टी छाता

778

राप्रपा रामनरेश यादव विजयी


(वडा नम्बर-१)

628

नेपाली कांग्रेस महेन्द्र ब. चाैधरी विजयी

189

नेकपा एमाले सुर्य

381

जनता प्रगतीशिल पार्टी कुदालाे

103

नेकपा माओवादी केन्द्र हसिंयाहथाैडा

350

जनता समाजवादी पार्टी छाता

170

राप्रपा हलाे